InsideSkin


SCINCE1.jpg


پایگاههای علمی


مرکز گسترش علم و علم سنجی با شروع سال جدید میلادی اقدام به عقد قرارداد برای دسترسی واحد های دانشگاهی به منابع علمی پایگاههای ناشرین بین المللی Elsevier، Springer، Wiley ، Cabi ، Ebsco و ACS نموده است. در حوزه علوم پزشکی نیز با شروع سال جدید میلادی منابع پایگاههای Medline Complete، Ovid و Dentistry and Oral Sciences   جهت بهره برداری واحدهای پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی به خدمت گرفته شده است. در ادامه این پایگاهها معرفی شده اند:

لازم به ذکر است که کلیه پایگاه های علمی بر اساس دامنه اینترنتی دانشگاه تعریف شده اند و در حال حاضر  فقظ از داخل دانشگاه قابل دسترسی هستند
mi-logo.JPG


بزرگترين مرجع و نمايشگاه دائمی مطبوعات کشور

 

در کشور ما نشريات متعددي به چاپ مي رسند كه عموما به دلايل مختلف براي مخاطبين شناخته شده نيستند و حتي متخصصين آن رشته نيز از انتشار آنها بي اطلاع مي باشند. همچنين بسياري از علاقمندان و پژوهشگران نيازمند جستجو  و مطالعه مقالات و مطالب مندرج در شماره های مختلف نشريات هستند كه پاسخ آنها جز با استفاده از فن آوري اطلاعات مقدور نيست.

    هدف ما از طراحي اين سايت، ايجاد مرجعی کامل و كارآمد از نشريات كشور در اينترنت، به منظور رفع نياز محققين و علاقمندان و معرفي عناوين متنوع و بعضا مهجور نشريات و بسترسازي براي حضور موثر اين رسانه ديرپا در صنعت نو پاي اطلاع رساني كشور است.

برای دسترسی به سایت از لینک زیر وارد شوید

mi-logo.JPG


Elsevier_Library_C1onnect_logo.png


پایگاه Elsevier

پایگاه بزرگ Elsevier یکی از مهمترین پایگاههای نشر منابع دیجیتالی در حوزه های مختلف علوم است. دفتر اصلی این ناشر در کشور هلند قرار دارد. در پایگاه Elsevier حدود 2200 مجله علمی در شاخه های مختلف علوم نمایه شده است. همچنین بیش از 25000 عنوان کتاب در این پایگاه قرار دارد. این پایگاه سرویس های مبتنی بر وب متنوعی را ارائه می دهد که مهمترین آنها عبارتند از: Scopus و Science Direct. برای دسترسی به سرویس های این پایگاه می توانید به قسمت پیوندها مراجعه کنید.

2009-December-Elsevier-Logo.png11Spsdringer_logo.JPG

پایگاه Springer

Springer پس از Elsevier بزرگترین پایگاه علمی در جهان است که دفتر مرکزی آن در کشور آلمان قرار دارد. این پایگاه نیز دارای 1900 مجله علمی نمایه شده و 110000 عنوان کتاب در 26 شاخه مختلف علمی است. برای دسترسی به منابع این پایگاه می توانید به قسمت پیوندها مراجعه کنید.


142324.jpglogo-wiley.jpg


پایگاه Wiley

دفتر مرکزی این پایگاه در کشور ایالات متحده و در ایالت نیوجرسی واقع است. انتشارات Wiley در سال 2010 میلادی با راه اندازی سرویس مبتنی بر وب خود با عنوان Online Library تعداد 1500  عنوان مجله علمی را نمایه نموده است. همچنین حدود 14000 عنوان کتاب نیز از منابع الکترونیکی و آنلاین این پایگاه به شمار می رود. منابع این پایگاه شاخه های مختلف علوم (فنی، پزشکی...) را شامل می شود. برای دسترسی به منابع این پایگاه می توانید به قسمت پیوندها مراجعه کنید.

weilyes.jpeg
Cab.jpg

پایگاه Cabi

دفتر مرکزی این موسسه در کشور انگلستان و در شهر آکسفوردشر قرار دارد. این پایگاه معتبرترین پایگاه علمی در موضوع علوم کشاورزی (مهندسی کشاورزی و اقتصاد کشاورزی)، علوم دامی، بیوتکنولوژی و بهداشت و سلامت جهانی است. در این پایگاه حدود 187000 مقاله در زمینه های یاد شده نمایه شده است. همچنین این پایگاه امکان دسترسی به 10 میلیون چکیده مقاله را در موضوعات گفته شده فراهم می سازد. برای دسترسی به منابع این پایگاه می توانید به قسمت پیوندها مراجعه کنید.

lcabiogo.jpg